Sinds maart 2025 heeft Vincentius Sint-Michielsgestel de officiële ANBI-status gekregen. ANBI staat voor ‘Algemeen Nut Beogende Instelling’ en dat brengt mooie voordelen met zich mee voor iedereen die ons wil steunen.
Het belangrijkste voordeel? Donaties aan Vincentius zijn vanaf nu fiscaal aftrekbaar. Dat betekent dat je gift niet alleen een ander helpt, maar ook belastingvoordeel kan opleveren. Een fijne stimulans om bij te dragen aan het werk dat wij doen voor gezinnen met een krappe beurs in onze gemeenschap.
We zijn blij en trots dat we aan de voorwaarden van de Belastingdienst voldoen en op deze manier nog meer vertrouwen kunnen geven aan onze donateurs.
Wil je ons steunen? Ga dan naar de homepage en doe een donatie. Met jouw hulp kunnen we blijven zorgen voor een beetje lucht in het leven van vele gezinnen.
Dankjewel voor je steun!